KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17515037
nr 1751 5037
Kaj Fogelberg
(f. 1944), Sverige
Skulptur, Päron, Keramik. Signerad, numrerad 374/450. Höjd: 24 cm
Kaj Fogelberg, svensk keramiker född 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:59:24
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Tilgman Keramik